• تصاحب صفحه اول گوگل با استفاده از پکیچ نبرد برای صفحه اول گوگل >>> Telegram: @mahdi_imanpour
  • مهمان عزیز، به دلیل تغییر سرورهای توکاوب ممکن است در دانلود برخی منابع به مشکل برخورد نمائید. در صورتی که نیاز به پشتیبانی داشتید با 09211953056 تماس بگیرید.

آموزش استفاده از سایت آی نت ورک

mehdiodack

کاربران
کاربر تایید شده
کاربر متخلف
لایک ها
5
سلام .میشه راهنمایی کنید که از سایت آی نت ورک چطوری استفاده کنم؟داخلش ثبت نام کردم ولی نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
لایک ها
921
سلام .میشه راهنمایی کنید که از سایت آی نت ورک چطوری استفاده کنم؟داخلش ثبت نام کردم ولی نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
سلام و عرض ادب

سایت ای نتورک موفق ترین شبکه تبلیغاتی ایران می باشد . در این سایت فعالیت بر دو نوع است

• تبلیغ دهنده
  • نمایش دهنده
تبلیغ دهنده : اگر وبسایتی دارید که میخواهید تبلیغی براش انجام دهید باید از بخش کمپین ها ، کمپین خود را بسازید تا تبلیغتون شروع شه
نمایش دهنده : این بخش اختصاص کسب درآمد هست . ابتدا باید سایتتان را از بخش افزودن سایت اضافه کنید ( باید به تایید آی نتورک برسد ) . پس از ثبت سایت یه سری کد نمایش آگهی براتون نشون خواهد داد . اندازه نمایش آکهی رو انتخاب میکنید و کد تولید شده رو در وبسایتتون قرار میدید . به ازای هر کلیک روی بنرهای نمایش براتون مبلغی ( طبق تعرفه ها ) ثبت میشه و آخر شب ها این درآمدها محاسبه و در پنلتون قابل مشاهده خواهد بود

mehdiodack

کاربران
کاربر تایید شده
کاربر متخلف
لایک ها
5
من نمایش دهنده رو انتخاب کردم و سایتم رو ثبت کردم.یه پیغام اومد و گفت که سایت شما تا 24 ساعت آینده تایید میشه.دیگه همه چی تمامه و کاری دیگه لازم نیست؟

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
لایک ها
921
من نمایش دهنده رو انتخاب کردم و سایتم رو ثبت کردم.یه پیغام اومد و گفت که سایت شما تا 24 ساعت آینده تایید میشه.دیگه همه چی تمامه و کاری دیگه لازم نیست؟
سایتتون باید به تایید آی نتورک برسه
سعی کنید محتوای استاندار و غیرتبلیغی استفاده کنید
آی نتورک پس از 24 ساعت بررسی و گزارش کار رو رو براتون ارسال خواهد کرد