• تصاحب صفحه اول گوگل با استفاده از پکیچ نبرد برای صفحه اول گوگل >>> Telegram: @mahdi_imanpour
  • مهمان عزیز، به دلیل تغییر سرورهای توکاوب ممکن است در دانلود برخی منابع به مشکل برخورد نمائید. در صورتی که نیاز به پشتیبانی داشتید با 09211953056 تماس بگیرید.

tabassom

تبسم
کاربر تایید شده
لایک ها
93
یکی از امکانات خوب وردپرس امتیاز استفاده از شکلک ها یا همان smile ها می باشد. از شکلک ها می توان در بخش دیدگاه ها ، نوشته ها و ... استفاده کرد. به عنوان مثال اگر شما موقع نوشتن متن مطلب عبارت : ) را ( البته بدون فاصله ) تایپ کنید شکلک :) برای شما نمایش داده خواهد شد. در ادامه با توکاوب باشید تا به فعال سازی شکلک ها در وردپرس بپردازیم

use-smiles-in-wordpress.jpg

فعال سازی شکلک ها در وردپرس

برای فعال سازی smile ها در وردپرس کافیست از بخش نظیمات > نوشتن مطابق تصویر زیر تیک بزنید

activate-smiles-in-wordpress.jpg
  • برای افزودن شکلک های بیشتر می توانید از افزونه های منتشر شده در این زمینه استفاده کنید
  • برای تغییر شکلک ها یا حذف برخی از آنها می توانید از مسیر /wp-includes/images/smilies عمل کنید

Last edited by a moderator

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
لایک ها
921
  • برای افزودن شکلک های بیشتر می توانید از افزونه های منتشر شده در این زمینه استفاده کنید
  • برای تغییر شکلک ها یا حذف برخی از آنها می توانید از مسیر /wp-includes/images/smilies عمل کنید
لیست شکلک های وردپرس

بصورت پیشفرض می توانید با استفاده از این علائم ، شکلک های مختلفی را در متن مطالب وردپرس نمایش دهید.
Code
:)
:D
:(
:o
8O
:?
8)
:x
:P
:|
;)
:lol:
:oops:
:cry:
:evil:
:twisted:
:roll:
:!:
:?:
:idea:
:arrow:
:mrgreen:

babak

کاربران
کاربر تایید شده
لایک ها
24
یکی از امکانات خوب وردپرس امتیاز استفاده از شکلک ها یا همان smile ها می باشد. از شکلک ها می توان در بخش دیدگاه ها ، نوشته ها و ... استفاده کرد. به عنوان مثال اگر شما موقع نوشتن متن مطلب عبارت : ) را ( البته بدون فاصله ) تایپ کنید شکلک :) برای شما نمایش داده خواهد شد. در ادامه با توکاوب باشید تا به فعال سازی شکلک ها در وردپرس بپردازیم

فعال سازی شکلک ها در وردپرس

برای فعال سازی smile ها در وردپرس کافیست از بخش نظیمات > نوشتن مطابق تصویر زیر تیک بزنید
  • سلام
  • خیلی آموزش مفیدی بود
  • به همین نیاز دارم. من میخوام شکلک های بیشتری به سایتم اضافه کنم و در بخش ارسال دیدگاه قسمتی درست کنید که بعنوان راهنمای شکلک ها باشه
  • با کدومتون تماس بگیرم ؟

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
لایک ها
921
  • سلام
  • خیلی آموزش مفیدی بود
  • به همین نیاز دارم. من میخوام شکلک های بیشتری به سایتم اضافه کنم و در بخش ارسال دیدگاه قسمتی درست کنید که بعنوان راهنمای شکلک ها باشه
  • با کدومتون تماس بگیرم ؟
  • سلام و احترام
  • قالبتون رو همراه با ای دی تلگرام در گفتگو بفرستید تا تماس بگیریم

ghazavatonline

کاربران
کاربر تایید شده
لایک ها
3
با سلام
در وردپرس ما، در تنظمیات>نوشته هیچ قسمتی برای انتخاب smile نیست، مشکل از کجا است یا چکونه باید فعال شود؟
با تشکر

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
لایک ها
921
با سلام
در وردپرس ما، در تنظمیات>نوشته هیچ قسمتی برای انتخاب smile نیست، مشکل از کجا است یا چکونه باید فعال شود؟
با تشکر
  • سلام و احترام
  • مطمئنید؟ میشه ار بخش نظیمات > نوشتن وردپرس خود اسکرین شات بزارید ؟

ghazavatonline

کاربران
کاربر تایید شده
لایک ها
3
با سلام
ضمن تشکر از پاسخ شما.
از کل بخش تنظیمات> نوشته وردپرس دو اسکرین شات گرفتم که برای شما ارسال می کنم.
بسیار ممنون خواهم شد که مشکل را بررسی نموده، اعلام نمایید تا رفع نمایم.
با سپاس

پیوست ها

• 58.8 کیلوبایت بازدیدها 1
  • 63.8 کیلوبایت بازدیدها 2

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
لایک ها
921
با سلام
ضمن تشکر از پاسخ شما.
از کل بخش تنظیمات> نوشته وردپرس دو اسکرین شات گرفتم که برای شما ارسال می کنم.
بسیار ممنون خواهم شد که مشکل را بررسی نموده، اعلام نمایید تا رفع نمایم.
با سپاس
  • سلام و احترام
  • در وهله اول اون دو اطلاعیه نصب پلاگین که برای شما ظاهر شده رو ببندید و از نو چک کنید ببینید شکلک ها اضافه شده اند یا نه
  • اگر مشکل درست نشد بررسی کنید ببینید اصلا پوشه شکلک ها در وردپرس شما هست یا نه :
Code
wp-include/images
  • معمولا مورد بالا موقع نصب پلاگین های مربوط به اضافه کردن شکلک ها در وردپرس ایجاد میشه
  • اگر بازم مشکلتون حل نشد مجبورید وردپرس خود را بصورت دستی آپدیت کنید