بستن اطلاعیه
تصاحب صفحه اول گوگل با استفاده از پکیچ نبرد برای صفحه اول گوگل

Telegram: @scriptbuy

آیا فقط ترافیک از سئو کافی است؟

شروع موضوع توسط scriptbuy ‏2016/02/05 در انجمن مطالب سئو

به اشتراک بگذارید

 1. scriptbuy

  scriptbuy مهدی ایمانپور عضو کادر مدیریت مدیر کل پاسخگو و راهنما

  در حال حاضر:
  آفلاین
  تاریخ عضویت:
  ‏2015/12/30
  ارسال ها:
  766
  تشکر شده:
  977
  جنسیت:
  مرد
  محل سکونت:
  اسکریپت بای
  بسیاری از افراد روی ترافیک مستقیمی که بعد از بهینه سازی وب سایت خود در موتورهای جستجو مخصوصا گوگل انجام داده اند تمرکز می کنند. اما چه کاری باید بعدا انجام شود ؟ آیا فقط سئو وب سایت کافی است؟ البته نه.

  هدف نهایی سئو روی وب سایت آوردن بیشتر تعداد کاربران و در نتیجه افزایش ترافیک بیشتر روی وب سایت ها است. یک وب سایت باید برای اینکه ویزیتورها را به مشتریان تبدیل کند قابلیت داشته باشد. شما به چه نحوی برای این هدف برنامه ریزی کرده اید؟
  قابل استفاده بودن وب سایت:
  همچنان بسیاری از وب سایت ها، ویزیتورهای زیادی را به همراه دارند اما بخش های معینی از وب سایت کار نمی کند. لینک ها تمایز کننده نیستند، توضیحات مناسب نیستند، اشتباهات املایی وجود دارد و غیره. بنابراین مخاطبان صفحات را ترک می کنند.
  کارکرد وب سایت:
  اگر لینک ها از بین رفته باشند، محتوای متنی ظاهر نشود. کاربران اگر عصبانی نشوند، خسته خواهند شد. اولین نمایش افتضاح خواهد بود و کاربران از وب سایت فراری می شوند و شما آن ها را از دست خواهید داد.
  بنابراین شما به طور جدی باید روی ساختار وب سایت کار کرده و اگر مشکلاتی به وجود می آید آن ها را برطرف کنید.
  اطلاعات کم یا زیاد:
  بسیاری از وب سایت ها طبقه بندی می شوند. آنها اطلاعات زیادی روی هر کدام از آن صفحات می نویسند و در واقع یک وب دایرکتوری خلق می کنند. اما شما متوجه باشد که خوانندگان صبر کافی ندارند که همه این مظالب را بخوانند. آنها دقیقا دنبال مطالبی هستند کمه می خواهند، پس آنها از وب سایت شما بر می گردند.
  قدرت تبدیل:
  اگر هر چیزی سرجایش باشد، وب سایت شما باید قدرت تبدیل کاربران به مشتریان را داشته باشد. وب سایت شما مانند شرکت شما هست. آیا شما افراد آموزش دیده کسانی که می دانند چطوری با مراجعه کنندگان خدمات را ارائه دهند و قابلیت تبدیل کاربران به مشتریان را داشته باشند در شرکت دارید؟
  بعد از اندازه گیری چه اتفاقی می افتد:
  آیا شما می دانید افراد دنبال کدام کلمات کلیدی هستند و با کدام کلمات وب سایت را پیدا می کنند؟ کجای وب سایت شما فرود می آیند؟ از کدام صفحه وب سایت را ترک می کنند؟ چرا؟
  بسیاری از سولات در این زمینه وجود دارد که شما باید آنها را کشف و به آنها جواب بدهید.
   
  تلگرام مهدی ایمانپور
 2. reza

  reza کاربران کاربر تایید شده

  در حال حاضر:
  آفلاین
  تاریخ عضویت:
  ‏2016/02/01
  ارسال ها:
  5
  تشکر شده:
  3
  جنسیت:
  مرد
  خیلی زیبا بود . تشکر
   
بارگذاری...
مطالب مشابه -
 1. ehsannasr
  پاسخ ها:
  4
  نمایش ها:
  266

به اشتراک بگذارید