• تصاحب صفحه اول گوگل با استفاده از پکیچ نبرد برای صفحه اول گوگل >>> Telegram: @mahdi_imanpour
  • مهمان عزیز، به دلیل تغییر سرورهای توکاوب ممکن است در دانلود برخی منابع به مشکل برخورد نمائید. در صورتی که نیاز به پشتیبانی داشتید با 09211953056 تماس بگیرید.

tabassom

تبسم
کاربر تایید شده
عضویت
Dec 30, 2015
ارسال ها
60
لایک ها
93
سن
19
#1
خطای ۴۰۴ یکی از نگرانی های عمده ی هر مدیر سایتی هست و همواره ممکنه برای هر سایتی این خطا به وجود بیاد. ما پیش از این راهکارهایی رو برای پیشگیری از بروز این خطا و کاهش نرخ خروجی سایت شناسایی کردیم.مثلا تغییر صفحه ی خطای ۴۰۴ در وردپرس ، نمونه ای کارهایی هست که می تونید برای درمان سایتتون انجام دهید. در واقع این خطا کیفیت اجرای سایتتون رو تفریق میده و جست وجو اون توسط موتورهای جستجوگر با نارسایی مواجه میشه.بهترین راه اینه که از هر خطایی در سایت آگاه شیم و به سرعت در جهت اصلاح اون عمل کنیم.در این نوشتار راهکاری رو معرفی می کنیم که اثناء بروز خطای ۴۰۴ ،مدیر سایت از خطای ایجاد شده مستحضر شه و اون رو برطرف کنه.

wordpress-404-notifier-plugin.jpg

چگونه از ایجاد خطای ۴۰۴ آگاه شویم؟

ابتدا افزونه ۴۰۴ Notifier دانلود و نصب کنید و پس از فعال سازی به سرنوشت تنظیمات افزونه برید. شکل ذیل گویای صفحه ی مربوط به تنظیمات این افزونست.

wordpress-404-notifier-plugin-shot.png

ابتدا گزینه ی Enable mail notifications on 404 hits رو تیک بزنید و سپس در باکس زیرش،یک آدرس ایمیل فعال رو وارد کنید. این افزونه وانگهی RSS feed رو برپایی می کنه که بتونید خطاهای ۴۰۴ رو در سایت وارسی کنید. بعد از تکمیل مشخصات روی Update 404 Notifier Settings کلیک کنید.