• تصاحب صفحه اول گوگل با استفاده از پکیچ نبرد برای صفحه اول گوگل >>> Telegram: @mahdi_imanpour
  • مهمان عزیز، به دلیل تغییر سرورهای توکاوب ممکن است در دانلود برخی منابع به مشکل برخورد نمائید. در صورتی که نیاز به پشتیبانی داشتید با 09211953056 تماس بگیرید.

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
عضویت
Dec 30, 2015
ارسال ها
720
لایک ها
921
#1

برای این ساعت از توکاوب ، آموزش حذف کلمه Category از URL در وردپرس رو خدمتتان حاضر کرده ایم . شاید شما هم وبسایتی دارید که دسته های مختلفی رو براش تعریف کردید وقتی در سایتتون دسته ای رو انتخاب میکنید وردپرسدسته ی مورد نظر با آدرس site.ir/caterogy/name نمایش خواهد داد که در آن name نام دسته ی شماست و Caterogy مبناییست برای مشخص کردن دسته ها ، اگر میخواهید این کلمه ی اضافی رو از وردپرستون حذف کنید و آدرس سایتتون رو کوتاه و زیبا کنید با اسکریپت بای باشیدهمانطور که گفتیم حذف کلمه ی Catetogy باعث کوتاهی لینک و زیبا شدن آدرس های سایتمون میشوند ، برای حذف آن میتوانید از کدهای هک فانکشن ، افزونه وردپرس و … استفاده کنید . امروز با شماییم تا بدون افزونه و هک ، از طریق خود وردپرس کلمه ی Caterogy رو از آدرس هایمان حذف کنیمبرای اینکار کافیست از پیشخوان سایتتون از قسمت به قسمت پیوندهای یکتا رجوع کنید و مشابه تصویر زیر عمل کنید :


برای تغییر کلمه ی Caterogy میتوانید در قسمت مبنای دسته هر عبارت دلخواه رو برای جایگزین شدن قرار دهید و اگر میخواهید Caterogy رو حذف کنید کافیست فقط در مبنای دسته یک نقطه قرار دهید بعد ذخیره تغییرات رو فشار دهید ! به همین آسونی و خوشمزگی ، از وردپرس لذت ببرید ، فدایی شما مهدی ایمانپور
 
موضوعات مشابه انجمن پاسخ ها تاریخ
آموزش ها 1
آموزش های زنفورو 0
سوالات و مشکلات 1
آموزش ها 1
آموزش ها 1