• تصاحب صفحه اول گوگل با استفاده از پکیچ نبرد برای صفحه اول گوگل >>> Telegram: @mahdi_imanpour
  • مهمان عزیز، به دلیل تغییر سرورهای توکاوب ممکن است در دانلود برخی منابع به مشکل برخورد نمائید. در صورتی که نیاز به پشتیبانی داشتید با 09227872406 تماس بگیرید.

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
لایک ها
921
برای این ساعت از توکاوب آموزش حل مشکل حالت در دست تعمیر وردپرس در هنگام آپدیت رو آماده کرده ایم . شاید برای شما هم پیش آمده در هنگام آپدیت افزونه های سایتتون با خطای " جهت انجام عملیات تعمیرات زمان‌بندی شده برای مدت کوتاهی در دسترس نیست. یک دقیقه دیگر مراجعه کنید " مواجه شده باشید . ساعاتی قبل برای اسکریپت بای این خطا نمایش داده شد و ما طبق وظیفه ، تعهد پشتیبانی و کاری و ... دوست داریم که شما را همیاری کنیم تا مثل ما این خطای وردپرس رو برطرف کنید .

این خطا هنگام آپدیت ناسالم و نصفه ی افزونه های وردپرس اتفاق می افتد . وقتی این خطا در سایتتون نمایش داده شد به روت هاستتون فایلی بنام :

PHP
.maintenance
اضافه خواهد شد . همین فایل پیغام خطا رو نمایش میدهد و از نمایش سایتتون جلوگیری میکند . کافیست به محلی که وردپرس رو نصب کردید رجوع کنید و این فایل رو حذف کنید . هیچ خطری در حذف کردن این فایل وجود ندارد . حال میتوانید از نو افزونه های سایتتون رو به روز کنید . اگر به هر دلیلی باز این خطا نمایش داده شد ، پس از حذف فایل ، افزونه موردنظرتون رو حذف و از نو از مخزن وردپرس نصب کنید . اینطوری نیازی به آپدیت افزونه نخواهید داشت

چگونه پیام حالت تعمیر را سفارشی کنیم؟

برای این کار دو روش وجود دارد. روش اول این است که ابتدا افزونه ی Maintenance Mode را روی وردپرس خود نصب کنید و تنظیمات دلخواه خود را روی آن اعمال کنید. حالا کافی است قبل از اینکه شروع به آپدیت سایتتان کنید، خودتان سایت را در حالت تعمیر قرار دهید تا صفحه ی مورد نظر شما در سایت نمایان شود و به کاربران اعلام کند که سایت در حال به روز رسانی است.

اما روش دوم که روش بهتری هم هست این است که خود صفحه ی مربوط به Maintenance را سفارشی کنید. برای این کار ابتدا یک فایل با نام maintenance.php ایجاد کرده و کد زیر را در آن قرار دهید :

PHP
<?php
$protocol = $_SERVER["SERVER_PROTOCOL"];
if ( 'HTTP/1.1' != $protocol && 'HTTP/1.0' != $protocol )
    $protocol = 'HTTP/1.0';
header( "$protocol 503 Service Unavailable", true, 503 );
header( 'Content-Type: text/html; charset=utf-8' );
?>
<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<body>
    <h1>We are updating the site, please check back in 30 minutes.</h1>
</body>
</html>
<?php die(); ?>

ما نیز این خطا رو چندی پیش تجربه کردیم . امیدواریم با این آموزش ، مشکل شما را حل کرده باشیم .با تشکر .مهدی ایمانپور _ بنیان گذار اسکریپت بای

moslem

کاربران
کاربر تایید شده
لایک ها
0
خدا خیرت بده.......من که فکر کردم سایتمو از دست دادم و باید با هاستینگم تماس بگیرم ببینم چه بلایی سر سایتم اومده

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
لایک ها
921
خدا خیرت بده.......من که فکر کردم سایتمو از دست دادم و باید با هاستینگم تماس بگیرم ببینم چه بلایی سر سایتم اومده
سعی کنید افزونه ها بصورت تکی آپدیت کنید . معمولا وقتی افزونه ها بصورت " انتخاب همه " آپدیت شوند این مشکل میاد .