• تصاحب صفحه اول گوگل با استفاده از پکیچ نبرد برای صفحه اول گوگل >>> Telegram: @mahdi_imanpour
  • مهمان عزیز، به دلیل تغییر سرورهای توکاوب ممکن است در دانلود برخی منابع به مشکل برخورد نمائید. در صورتی که نیاز به پشتیبانی داشتید با 09211953056 تماس بگیرید.

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
لایک ها
921
PHPMyLicense نام اسکریپت حرفه ای است که با استفاده از آن می توانید برای تمامی محصولات خود لاینسس تولید کنید. لاینسس باعث می شود که کپی رایت محصولات شما حفظ شود. کار با اسکریپت PHPMyLicense آسان می باشد. در نگارش جدید اسکریپت PHPMyLicense چند نسخه امنیتی آن ارتقاء پیدا کرده است. از جمله قابلیت های PHPMyLicense می توان به ساخت لاینسس با سرعت بالا و آسان , قابلیت استفاده و اضافه کردن API به اسکریپت ها اشاره کرد

soheil

کاربران
کاربر تایید شده
لایک ها
28
PHPMyLicense نام اسکریپت حرفه ای است که با استفاده از آن می توانید برای تمامی محصولات خود لاینسس تولید کنید. لاینسس باعث می شود که کپی رایت محصولات شما حفظ شود. کار با اسکریپت PHPMyLicense آسان می باشد. در نگارش جدید اسکریپت PHPMyLicense چند نسخه امنیتی آن ارتقاء پیدا کرده است. از جمله قابلیت های PHPMyLicense می توان به ساخت لاینسس با سرعت بالا و آسان , قابلیت استفاده و اضافه کردن API به اسکریپت ها اشاره کرد

• سلام
  • برای ورود به ادمین اسکریپت PHPMyLicense در پیشنمایش از چه یوزر و گذرواژه ای استفاده کنیم؟

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
لایک ها
921
  • سلام
  • برای ورود به ادمین اسکریپت PHPMyLicense در پیشنمایش از چه یوزر و گذرواژه ای استفاده کنیم؟
سلام، بفرمایید

یوزر ورود به کنترل پنل

1. Login: demo
  2. Password: demo

bagher

کاربران
کاربر تایید شده
لایک ها
8
  • سلام خسته نباشید
  • من اسکریپت PHPMyLicense رو از سایتی دانلود کردم سایتمو به فنا داد مجبور شدم به هاستینگ بگم هاستمو ریست کنه
  • چرا اینطوری شد ؟

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
لایک ها
921
  • سلام خسته نباشید
  • من اسکریپت PHPMyLicense رو از سایتی دانلود کردم سایتمو به فنا داد مجبور شدم به هاستینگ بگم هاستمو ریست کنه
  • چرا اینطوری شد ؟
  • سلام و احترام
  • نسخه ای که شما از سایت مربوطه دانلود کرده اید حاوی ویروس و کد مخرب بوده است
  • هم اکنون شما دوست عزیز می توانید نسخه بدون باگ و ویروس اسکریپت PHPMyLicense رو از توکاوب و اسکریپت بای دریافت کنید

bagher

کاربران
کاربر تایید شده
لایک ها
8
هم اکنون شما دوست عزیز می توانید نسخه بدون باگ و ویروس اسکریپت PHPMyLicense رو از توکاوب و اسکریپت بای دریافت کنید
  • خیلی ممنون از پاسخگویی
  • چه تفاوتی دارد اسکریپت PHPMyLicense که هم در توکاوب منتشر کرده اید و هم در اسکریپت بای ؟

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
لایک ها
921
  • خیلی ممنون از پاسخگویی
  • چه تفاوتی دارد اسکریپت PHPMyLicense که هم در توکاوب منتشر کرده اید و هم در اسکریپت بای ؟
  • هیچ تفاوتی ندارد
  • لینک رو صرفا جهت معرفی قابلیت های اسکریپت PHPMyLicense ارائه دادیم