• تصاحب صفحه اول گوگل با استفاده از پکیچ نبرد برای صفحه اول گوگل >>> Telegram: @mahdi_imanpour
  • مهمان عزیز، به دلیل تغییر سرورهای توکاوب ممکن است در دانلود برخی منابع به مشکل برخورد نمائید. در صورتی که نیاز به پشتیبانی داشتید با 09211953056 تماس بگیرید.

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
لایک ها
921
از دنیای اسکریپت های خدماتی اینبار اسکریپت فروشگاه یاب Super Store Finder نسخه 1.9.1 رو آماده دانلود و معرفی کرده ایم. Super Store Finder نام اسکریپت تجاری بر پایه PHP می باشد که با استفاده از آن می توانید وبگاه فروشگاه یاب راه اندازی کنید. از ویژگی ها و قابلیت های مهم اسکریپت فروشگاه یاب Super Store Finder می توان به طراحی کاربرپسند و واکنشگرا ، قابلیت انتخاب و نمایش طول و مسافت به صورت مایل و کیلومتر ، پشتیبانی از 9 زبان مختلف ، قابلیت ثبت نام کاربران و ارسال تصویر و آدرس فروشگاه و ... اشاره کرد

ویژگی های اسکریپت فروشگاه یاب Super Store Finder

• پشتیبانی از 9 زبان مختلف
  • طراحی کاربرپسند و واکنشگرا
  • قابلیت جستجوی مکان ها بر حسب دسته بندی
  • قابلیت ثبت نام کاربران و ارسال تصویر و آدرس فروشگاه و ..
  • قابلیت انتخاب و نمایش طول و مسافت به صورت مایل و کیلومتر

tabassom

تبسم
کاربر تایید شده
لایک ها
93
یکی دیگر از قابلیت های کلیدی اسکریپت Super Store Finder می توان به قابلیت ابزاردهی به صورتی که کاربرانی بتوانند فروشگاه خود را در نقشه در وب سایت خود نیز قرار دهند اشاره کرد

soheil

کاربران
کاربر تایید شده
لایک ها
28
یکی دیگر از قابلیت های کلیدی اسکریپت Super Store Finder می توان به قابلیت ابزاردهی به صورتی که کاربرانی بتوانند فروشگاه خود را در نقشه در وب سایت خود نیز قرار دهند اشاره کرد
  • سلام
  • میتونم هزینه بپردازیم تا برای اسکریپت Super Store Finder که میخوام نصب کنم پشتیبانی اختصاصی بدید ؟

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
لایک ها
921
  • سلام
  • میتونم هزینه بپردازیم تا برای اسکریپت Super Store Finder که میخوام نصب کنم پشتیبانی اختصاصی بدید ؟
  • سلام و احترام
  • با کلیک روی نام کاربری خود و با انتخاب ارتقاء های حساب کاربری می توانید با پرداخت به کاربر حرفه ای تبدیل شید و از پشتیبانی ویژه برخوردار شوید
  • با احترام ، مهدی ایمانپور

soheil

کاربران
کاربر تایید شده
لایک ها
28
  • سلام و احترام
  • با کلیک روی نام کاربری خود و با انتخاب ارتقاء های حساب کاربری می توانید با پرداخت به کاربر حرفه ای تبدیل شید و از پشتیبانی ویژه برخوردار شوید
  • با احترام ، مهدی ایمانپور

• پرداخت کردم
  • چقد زود بنر کاربری جدید بهم اضافه شد
  • خیلی ممنون
  • تو گفتگو میتونم آدرسمو بفرستم اسکریپت رو برام نصب کنید ؟

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
لایک ها
921
  • پرداخت کردم
  • چقد زود بنر کاربری جدید بهم اضافه شد
  • خیلی ممنون
  • تو گفتگو میتونم آدرسمو بفرستم اسکریپت رو برام نصب کنید ؟
  • تبریک میگیم
  • می تونید گفتگو رو بزنید(nerd)