بستن اطلاعیه
مشخصات شما نشان می دهد که در تالار گفتگو توکاوب عضو نیستید ! هم اکنون به جمع ما به پیوندید و با ثبت نام در این مجموعه از قالب ها و اسکریپت هایی که اختصاصی در این بخش قرار می گیرند بهره ببرید ، همچنین مشکلات خود را می توانید مطرح کنید و در سریع ترین زمان مشکلات خود را برطرف کنید. برای عضویت کلیک کنید

درخواستی درخواست آخرین نسخه برنامه کریو

شروع موضوع توسط majid ‏15 مارس 2016 در انجمن مطالب عمومی نرم افزار

به اشتراک بگذارید

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. majid

majid کاربران کاربر تایید شده

در حال حاضر:
    آفلاین
    سلام دوستان
    من از سرعت کم فری گیت خسته شدم .. از دو سه جا هم کریو رو دانلود و نصب کردم خوب کار نمیکنن...قبلا یه ورژنی داشتم که آیکونش قرمز رنگ بود اگه امکان داره این نسخه رو به اشتراک بزارید

تلگرام مهدی ایمانپور
  2. amini

amini کاربران کاربر تایید شده

در حال حاضر:
    آفلاین
    بفرمایید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید

3. mohammad2323

mohammad2323 کاربران کاربر تایید شده

در حال حاضر:
    آفلاین
    شبکهٔ خصوصی مجازی (به انگلیسی: Virtual Private Network، به اختصار VPN)، شبکه‌ای است که اطلاعات در آن از طریق یک شبکه عمومی مانند دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شویداینترنت جابه‌جا می‌شود اما در عین حال با استفاده از الگوریتم‌های رمزنگاری و با احراز هویت (به انگلیسی: Authentication)، این ارتباط هم‌چنان اختصاصی باقی می‌ماند. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید وی پی ان به طور عمده برای ایجاد ارتباط بین شعبه‌های مختلف شرکت‌ها و یا فعالیت از راه دور مورد استفاده قرار می‌گیرد. ولی در ایران برای دور زدن تحریم ها بهترین ابزاری که می توان از آن بهره برد سرویس های پروکسی کریو و وی پی ان می باشند

بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.

به اشتراک بگذارید