• تصاحب صفحه اول گوگل با استفاده از پکیچ نبرد برای صفحه اول گوگل >>> Telegram: @mahdi_imanpour
  • مهمان عزیز، به دلیل تغییر سرورهای توکاوب ممکن است در دانلود برخی منابع به مشکل برخورد نمائید. در صورتی که نیاز به پشتیبانی داشتید با 09211953056 تماس بگیرید.

درخواستی درخواست آخرین نسخه برنامه کریو

وضعیت
موضوع بسته شده است.

majid

کاربران
کاربر تایید شده
لایک ها
12
سلام دوستان
من از سرعت کم فری گیت خسته شدم .. از دو سه جا هم کریو رو دانلود و نصب کردم خوب کار نمیکنن...قبلا یه ورژنی داشتم که آیکونش قرمز رنگ بود اگه امکان داره این نسخه رو به اشتراک بزارید

amini

کاربران
کاربر تایید شده
لایک ها
3
سلام دوستان
من از سرعت کم فری گیت خسته شدم .. از دو سه جا هم کریو رو دانلود و نصب کردم خوب کار نمیکنن...قبلا یه ورژنی داشتم که آیکونش قرمز رنگ بود اگه امکان داره این نسخه رو به اشتراک بزارید

mohammad2323

کاربران
کاربر تایید شده
لایک ها
0
شبکهٔ خصوصی مجازی (به انگلیسی: Virtual Private Network، به اختصار VPN)، شبکه‌ای است که اطلاعات در آن از طریق یک شبکه عمومی مانند فیلتر شکن اینترنت جابه‌جا می‌شود اما در عین حال با استفاده از الگوریتم‌های رمزنگاری و با احراز هویت (به انگلیسی: Authentication)، این ارتباط هم‌چنان اختصاصی باقی می‌ماند. خرید کریو وی پی ان به طور عمده برای ایجاد ارتباط بین شعبه‌های مختلف شرکت‌ها و یا فعالیت از راه دور مورد استفاده قرار می‌گیرد. ولی در ایران برای دور زدن تحریم ها بهترین ابزاری که می توان از آن بهره برد سرویس های پروکسی کریو و وی پی ان می باشند

وضعیت
موضوع بسته شده است.