• تصاحب صفحه اول گوگل با استفاده از پکیچ نبرد برای صفحه اول گوگل >>> Telegram: @mahdi_imanpour
  • مهمان عزیز، به دلیل تغییر سرورهای توکاوب ممکن است در دانلود برخی منابع به مشکل برخورد نمائید. در صورتی که نیاز به پشتیبانی داشتید با 09211953056 تماس بگیرید.

درگاه هایی که فیلتر نیستند را معرفی کنید

alireza_web

کاربران
کاربر تایید شده
لایک ها
23
سلام
این یکی دو ماه یه بلایی سر سایت های ارائه دهنده درگاه آوردن که فکر کنم کسب و کار دوستان خوابیده ...
سایت هایی که هنوز فیلتر نشده اند یا بام جدید شروه به فعالیت کرده اند رو معرفی کنید

Last edited by a moderator

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
لایک ها
921
سلام
این یکی دو ماه یه بلایی سر سایت های ارائه دهند درگاه آوردن که فکر کنم کسب و کار دوستان خوابیده ...
سایت هایی که هنوز فیلتر نشده اند یا بام جدید شروه به فعالیت کرده اند رو معرفی کنید
به اطلاع می رسانم در حال حاضر وبسایت های زیر فیلتر می باشند :
  • پی لاین
  • جهانی پی
  • زرین پال
  • پارسیان پال
  • درگاه پرداخت
  • ای تی پرداخت
و اما وبسایتی که تاکنون فیلتر نشده است و بحث روش زیاده :
  • راشاپرداخت

alireza_web

کاربران
کاربر تایید شده
لایک ها
23
به اطلاع می رسانم در حال حاضر وبسایت های زیر فیلتر می باشند :
  • پی لاین
  • جهانی پی
  • زرین پال
  • پارسیان پال
  • درگاه پرداخت
  • ای تی پرداخت
و اما وبسایتی که تاکنون فیلتر نشده است و بحث روش زیاده :
  • راشاپرداخت
پی لاین و جهان پی نامی آشناست برای همه . درگاه پرداخت رو فیس نما استفاده میکرد....راشاپرداخت رو هنوز استفاده نکردم

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
لایک ها
921
پی لاین و جهان پی نامی آشناست برای همه . درگاه پرداخت رو فیس نما استفاده میکرد....راشاپرداخت رو هنوز استفاده نکردم
من نزدیک دو ساله با پی لاین کار میکنم .

راستی این دو سایت رو هم فراموش نکنید .

• فراگیت
  • پارسیان پرداخت
پارسیان پرداخت : همون پارسال پال هست که تغییر نام داده . برای اینکه از فیلترینگ دربیای باید دو سه بار فسیل شی تا ...

alireza_web

کاربران
کاربر تایید شده
لایک ها
23
من نزدیک دو ساله با پی لاین کار میکنم .

راستی این دو سایت رو هم فراموش نکنید .

• فراگیت
  • پارسیان پرداخت
پارسیان پرداخت : همون پارسال پال هست که تغییر نام داده . برای اینکه از فیلترینگ دربیای باید دو سه بار فسیل شی تا ...
من که اونقد کوچ کردم نگو نپرس...هر بار هم یکیش فیلتر میشد افزونه هاشو پاک میکردم میرفتم از phpmyadmin جداولی که افزونه ها ایجاد کرده بودند رو حذف میزدم

amini

کاربران
کاربر تایید شده
لایک ها
3
من بین این سایت ها به زرین پال و راشاپرداخت اعتماد نداشتم برا همین عضوشون نشدم.....
میشه آدرس پارسیان پرداخت رو بدید؟تو گوگل میزنم دو سه سایت میاره که عنوان و نام دامین یکی نیستند

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
لایک ها
921
من بین این سایت ها به زرین پال و راشاپرداخت اعتماد نداشتم برا همین عضوشون نشدم.....
میشه آدرس پارسیان پرداخت رو بدید؟تو گوگل میزنم دو سه سایت میاره که عنوان و نام دامین یکی نیستند
ممنون از دیدگاهتان . بنده از راشاپرداخت استفاده میکردم و هیچ مشکلی وجود نداشت..تسویه حساب ها منظم و تیکت ها رو در سریع ترین زمان پاسخ می دادند . در مورد راشاپرداخت هم اطلاعی ندارم
آدرس پارسیان پرداخت رو که بزنید عنوان سایتشون اینه : سامانه درگاه پرداخت اینترنتی پارسیان پال

اینم آدرسشون : parsianpardakht.com

gasem

کاربران
کاربر تایید شده
لایک ها
8
همه ی اینا فیلتر میشند...به اینم امید نداشته باشید که 10 15 روزه دیگه همشون از فیلتر درمیان...فعلا صف ها شلوغه....همون بهتر برید از به پرداخت استفاده کنید . یه درگاه مستقیم که خیالتون هم تا اخر تخت خواهد بود

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
لایک ها
921
همه ی اینا فیلتر میشند...به اینم امید نداشته باشید که 10 15 روزه دیگه همشون از فیلتر درمیان...فعلا صف ها شلوغه....همون بهتر برید از به پرداخت استفاده کنید . یه درگاه مستقیم که خیالتون هم تا اخر تخت خواهد بود
بلی درست می باشد . من خودم تا مرحله آخر نماد گرفتن رفته بودم ولی بهم پیام داده بودن که تاریخ رو یه جا درج نکردی برای همین از نو باید فرم رو ارسال کنی....منم بیخیال شد...کیه از نو هزینه کنه و بره مهره بزنه و پست کنه....خرداد سال پیش بود . یادم نمیره...نامردا بخاطر یه تاریخ رد کرده بودن....حلالتون نمیکنم....خخخ

hamyar

کاربران
کاربر تایید شده
لایک ها
4
سایت های زیادی را دیده ام که مستقیما از به پرداخت برای فروش VPN استفاده میکردند....به پرداخت هم باید فیلتر شه

yas98

کاربران
کاربر تایید شده
لایک ها
5
کافی وی پی ان از به پرداخت برای فروش vpn استفاده میکنه...من مشتریش هستم

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
لایک ها
921
کافی وی پی ان از به پرداخت برای فروش vpn استفاده میکنه...من مشتریش هستم
باسلام . اینجا جای معرفی اینجور وبسایت ها نمی باشد . باتشکر

soheil

کاربران
کاربر تایید شده
لایک ها
28
این سایت هایی که اعلام می کنید به شما اطلاع رسانی میکنند؟

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
لایک ها
921
این سایت هایی که اعلام می کنید به شما اطلاع رسانی میکنند؟
سلام خوش اومدید....اگه منظورتون اینه که این اخبار از منابع رسمی هست یا نه باید بگم که توکاوب از وبسایت های فیلترشده رضایت منتشر شدن اخبارشون رو میگیره . نمونه سند ها :

الان چیزشکن نداریم تا وارد زرین پال و بقیه سایت ها شیم و از رضایت ها تصویر بگیریم ... بقیه وبسایت ها عنوان و متن ها رو از ما کپی میروند . خدا هدایتشون کنه ...