• تصاحب صفحه اول گوگل با استفاده از پکیچ نبرد برای صفحه اول گوگل >>> Telegram: @mahdi_imanpour
  • مهمان عزیز، به دلیل تغییر سرورهای توکاوب ممکن است در دانلود برخی منابع به مشکل برخورد نمائید. در صورتی که نیاز به پشتیبانی داشتید با 09211953056 تماس بگیرید.

cloner379

کاربران
کاربر تایید شده
کاربر متخلف
لایک ها
6
من الان میخام در کافه بازار ثبت نام کنم ولی میگه که اطلاعات ناقصه.در حالیکه همه چی درسته.آقای ایمانپور شما کارت ملی اسکن کردبد؟صلا به چه صورتیه

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
لایک ها
921
من الان میخام در کافه بازار ثبت نام کنم ولی میگه که اطلاعات ناقصه.در حالیکه همه چی درسته.آقای ایمانپور شما کارت ملی اسکن کردبد؟صلا به چه صورتیه
  • سلام
  • باید از شناسنامه و کارت ملی خود اسکن تهیه کنید و یک تصویر از خود ارائه بدید
  • کدومش رو ارائه ندادید؟؟

cloner379

کاربران
کاربر تایید شده
کاربر متخلف
لایک ها
6
  • سلام
  • باید از شناسنامه و کارت ملی خود اسکن تهیه کنید و یک تصویر از خود ارائه بدید
  • کدومش رو ارائه ندادید؟؟
دیگه تغییر کرده.قدیما اینطوری بود.ولی من اسکن شناسنامه ام رو دارم.وارد میکنم و میگه اطلاعات ناقصه

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
لایک ها
921
دیگه تغییر کرده.قدیما اینطوری بود.ولی من اسکن شناسنامه ام رو دارم.وارد میکنم و میگه اطلاعات ناقصه
  • ببینید من موقع ثبت نام کارت ملی نداشتم چند بار حساب منو در کردن بعد باهاشون تماس گرفتم و گفتند باید کارت ملی باشه منم گفتم ندارم و فلان و اینا بعد با شناسنامه قبول کردن
  • شما هم باهاشون حرف بزنید.....
  • روی شماره تلفن و کدپستی و اینا هم خیلی حساسن

cloner379

کاربران
کاربر تایید شده
کاربر متخلف
لایک ها
6
  • ببینید من موقع ثبت نام کارت ملی نداشتم چند بار حساب منو در کردن بعد باهاشون تماس گرفتم و گفتند باید کارت ملی باشه منم گفتم ندارم و فلان و اینا بعد با شناسنامه قبول کردن
  • شما هم باهاشون حرف بزنید.....
  • روی شماره تلفن و کدپستی و اینا هم خیلی حساسن
زنگ زدید یا ایمیل؟