بستن اطلاعیه
مشخصات شما نشان می دهد که در تالار گفتگو توکاوب عضو نیستید ! هم اکنون به جمع ما به پیوندید و با ثبت نام در این مجموعه از قالب ها و اسکریپت هایی که اختصاصی در این بخش قرار می گیرند بهره ببرید ، همچنین مشکلات خود را می توانید مطرح کنید و در سریع ترین زمان مشکلات خود را برطرف کنید. برای عضویت کلیک کنید

اختصاصی فروش اسکریپت بلاگریدر به همراه دمو

شروع موضوع توسط gh_alipoor77 ‏12 آگوست 2016 در انجمن خرید و فروش نرم افزار ، سرویس و محصولات اینترنتی

به اشتراک بگذارید

1. gh_alipoor77

gh_alipoor77 کاربران کاربر تایید شده

در حال حاضر:
    آفلاین
    به نام حضرت حق در این تایپیک ، قصد معرفی و فروش اسکریپت مای بلاگریدر رو داریم از ویژگی های این اسکریپت ، سئو و قابلیت ایندکس پذیری بالای اون در گوگل هستش که حجم بالایی بازدید از گوگل برای شما جذب میکنه ، در حقیقت زیاد نمیخوام توضیح بدم سوالی داشتید میتونید از طریق تلگرام به آیدی :
    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید
    پیام بدید تا راهنمایی تون کنم ، در ضمن تا فراموش نکردم ، دمو :
    آمارگیر :
    رمز آمارگیر :
    13770522
    صفحه الکسا :
    همونطور که گفتم برای سوال و هر گونه سوال دیگر به آیدی تلگرام پیام بدید ، در جریان باشید که مدت افتتاح سایت مای بلاگریدر یک ماه هستش ، با یک هویز گرفتن ز دامین متوجه میشد مدت افتتاح سایت ، در ضمن قیمت اسکریپت 150 هزار تومان ، و به مناسبت دهه ی کرامت قیمت 100 هزار تومان ارائه میشه .
    فکر نکنم سوال دیگه ای مونده باشه ، در خدمتتون هستم !
    یا علی ، روز خوش.

karbalanajaf، chaishpish و alireza_web از این ارسال تشکر کرده اند.
    تلگرام مهدی ایمانپور
بارگذاری...

به اشتراک بگذارید