• تصاحب صفحه اول گوگل با استفاده از پکیچ نبرد برای صفحه اول گوگل >>> Telegram: @mahdi_imanpour
  • مهمان عزیز، به دلیل تغییر سرورهای توکاوب ممکن است در دانلود برخی منابع به مشکل برخورد نمائید. در صورتی که نیاز به پشتیبانی داشتید با 09211953056 تماس بگیرید.

مبارزه با دیدگاه های اسپم در وردپرس

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
عضویت
Dec 30, 2015
ارسال ها
720
لایک ها
921
#1
برای این ساعت از توکاوب آموزش نشانه گذاری دیدگاه های دیدگاه های حاوی لینک های طولانی به عنوان جفنگ رو آماده کرده ایم . دیدگاه های اسپم یکی از مشکلات بزرگ وبمستران خصوصا صاحبان سایت های وردپرسی می باشد . استفاده از کدهای امنیتی در بخش های دیدگاه ها ، عضویت و ورود وبسایت ، می تواند تا حدی ما را در مبارزه با دیدگاه های اسپم یاری کند . اما همیشه روز با ما نخواهد بود و دیدگاه های اسپم شاید در وبسایت ما ثبت شوند

Automatically-spam-comments-with-a-very-long-url.jpg

همانطور که می دانید یکی از ویژگی های اصلی دیدگاه های اسپم ، وجود لینک های طولانی در آن هاست . امروز هکی رو برای شما آماده کرده ایم که براحتی میتوانید دیدگاه های با X کاراکتر رو بعنوان دیدگاه های اسپم برای وردپرس ثبت کنید . برای این کار فایل Functions.php قالب را باز کرده و کد زیر را در آن وارد کنید :
PHP
function rkv_url_spamcheck( $approved , $commentdata ) {
    return ( strlen( $commentdata['comment_author_url'] ) > 50 ) ? 'spam' : $approved;
  }

  add_filter( 'pre_comment_approved', 'rkv_url_spamcheck', 99, 2 );
توسط کد بالا ، کلیه دیدگاه با لینک بزرگتر از ۵۰ کاراکتر اسپم می شوند . برای مشخص کردن تعداد کاراکتر مجاز برای دیدگاه های سالم عدد ۵۰ را با عدد دلخواهتان جایگزین کنید .
 
موضوعات مشابه انجمن پاسخ ها تاریخ
افزونه ها 0
آموزش 0
کار و سرمایه و تجارت 0
خدمات وب مستری 0
معرفی وب سایت 0