• تصاحب صفحه اول گوگل با استفاده از پکیچ نبرد برای صفحه اول گوگل >>> Telegram: @mahdi_imanpour
  • مهمان عزیز، به دلیل تغییر سرورهای توکاوب ممکن است در دانلود برخی منابع به مشکل برخورد نمائید. در صورتی که نیاز به پشتیبانی داشتید با 09211953056 تماس بگیرید.

مشکل افزونه ووکامرس فارسی

mersad

ApkStoree.iR
کاربر تایید شده
کاربر متخلف
لایک ها
12
با سلام خدمت دوستان و مدیران عزیز.
من افزونه ووکامرس فارسی رو نصب کردم . اما وقتی میخوام اونو غعال کنم با پیغام زیر مواجه میشم.

به‌دلیل داشتن مشکلی جدیافزونه فعال نشد
Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/storeste/public_html/wp-includes/functions.php on line 0

تمامی افزونه ها رو هم غیرفعال کردم باز هم مشکل حل نشد.

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
لایک ها
921
Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded
سلام و احترام
وردپرس با زبان php نوشته شده و برای محافظت از سرور در برابر حملات،یک سری محدودیت های برای اجرای اسکریپت ها داره.برخی از وب هاستینگ ها این میزان رو افزایش میدن و محدودیت زمانی رو کمتر می کنن.این درحالیه که اغلب اونا این طور نیستن.وقتی اسکریپت ها درخواستشون از محدودیت تعیین شده بیشتر باشه این خطا رخ میده.

ویرایش فایل htaccess

این فایل زیرمجموعه فولدر های wp-content یا wp-admin هست.برای یافتن این ایل این قسمت هارو جست وجو کنید سپس کد زیر رو به فایل اضافه کنید:
Code
php_value max_execution_time 300
همون طور که مشاهده میکنید،در انتهای کد عدد 300 وجود داره که این بازه زمانی ما برای تعیین محدودیته.300 ثانیه یا 5 دقیقه زمانی مناسبه ولی اگه همچنان مشکلتون پابرجا بود میتونید این میزان رو دوبرابر یعنی 600 ثانیه تعیین کنید.

استفاده از افزونه وردپرس

اگه احیانا استفاده از روش بالا براتون مقدور نبود میتونید از افزونه Wp MAXIMUM EXECUTION TIME استفاده کنید.

alireza_web

کاربران
کاربر تایید شده
لایک ها
23
سلام
منم این مشکل رو قبلا تو نسخه های قدیمی وردپرس داشتم. می توانید کد زیر رو به فایل php.ini اضافه کنید تا مشکلتون حل شه
Code
max_execution_time = 0

alireza_web

کاربران
کاربر تایید شده
لایک ها
23
ببخشید دقیقا این فایل php.ini کجا قرار داره ؟
به هاستینگتون تیکت بزنید و بگید کد مربوطه رو قرار بدن

پیدا کردن مسیر php.ini

برای پیدا کردن مسیر php.ini ابتدا وارد ssh سرور خود شوید و سپس دستور php –ini را وارد کنید. سپس بعد از Loaded Configuration File مسیر php.ini سرور شما نوشته شده است..

• در صورتی که کنترل پنل شما سی پنل و یا دایرکت ادمین باشد نیازی به پیدا کردن مسیر نمی باشد
  • برای کنترل پنل سی پنل مسیر php.ini شما /usr/local/lib/php.ini می باشد.
  • توجه داشته باشید برای کنترل پنل دایرکت ادمین در صورتی که suphp نصب کرده باشید مسیر شما /usr/local/etc/php5/cgi/php.ini می باشد و در صورتی که php شما suphp (CGI) نباشد مسیر php.ini شما /usr/local/lib/php.ini می باشد.
  • برای ویرایش فایل php.ini می توانید دستور nano را قبل از مسیر اضافه کنید مانند : nano /usr/local/lib/php.ini