بستن اطلاعیه
مشخصات شما نشان می دهد که در تالار گفتگو توکاوب عضو نیستید ! هم اکنون به جمع ما به پیوندید و با ثبت نام در این مجموعه از قالب ها و اسکریپت هایی که اختصاصی در این بخش قرار می گیرند بهره ببرید ، همچنین مشکلات خود را می توانید مطرح کنید و در سریع ترین زمان مشکلات خود را برطرف کنید. برای عضویت کلیک کنید

درخواستی معرفی افزونه جهت افزایش سرعت بارگذاری وردپرس

شروع موضوع توسط asadi ‏10 مارس 2016 در انجمن افزونه ها

به اشتراک بگذارید

1. asadi

asadi کاربران کاربر تایید شده

در حال حاضر:
    آفلاین
    سلام . من به پیشنهاد چند نفر از دوستان افزونه ای رو برای افزایش سرعت بارگذاری سایتم نصب کردم ولی تو هاستم پهنای باندم رو که میبینم ، هی مصرفش میره بالا....

سایت هایی مثه اسکریپت بای برای لود سریع سایشتون از چه افزونه ای استفاده میکنند؟ایا افزونه تجاری استفاده میکنند که در دسترس عموم نیست؟

scriptbuy از این پست تشکر کرده است.
    تلگرام مهدی ایمانپور
  2. scriptbuy

scriptbuy مهدی ایمانپور عضو کادر مدیریت مدیر کل پاسخگو و راهنما

در حال حاضر:
    آفلاین
    درود !
    خب شما باید موضوع سایتتون رو برای ما مشخص کنید بعدش ما افزونه پیشنهاد کنیم . سایت هایی هستند که از تصاویر زیاد استفاده میکنند باید افزونه ای نصب کنید که عکس هاتون رو فشرده سازی کنه...بعضی سایت ها هم فایل های جاواشون زیاده باید افزونه ای نصب کنند که برای جاواشون خوب باشه...البته الان افزونه های سئو قدرت زیادی گرفتن میتونن همه کارها رو یه جا انجام بدن ولی خب متناسب با موضوع سایتتون باید افزونه نصب کنید

در مورد سرعت لود سایت اسکریپت بای ، باید بگم کدنویسی اسکریپت بای قوی می باشد ! افزونه ها مکمل سرعت سایت هستند ، همه چیز بستگی به حجم و کدنویسی قالبتون داره . از هاست ایران هم میتونید استفاده کنید و نتیجشو ببینید

asadi از این پست تشکر کرده است.
  3. asadi

asadi کاربران کاربر تایید شده

در حال حاضر:
    آفلاین
    خیلی ممنون از توضیحات ارزشمندتون

قالب سایتم اختصاصی هست ینی یکی برام طراحی کرده ولی زیاد رو سئوش کار نکرده..منم گروه مطمن نمیشناسم قالب اختصاصیمو بدم برام سئو کنن
    شما کار سئو انجام میدید ؟ با این قالب اسکریپت بای فک کنم استاد سئو باشید
    میشه تعرفه هاتون رو برام ارسال کنید؟

scriptbuy از این پست تشکر کرده است.
  4. scriptbuy

scriptbuy مهدی ایمانپور عضو کادر مدیریت مدیر کل پاسخگو و راهنما

در حال حاضر:
    آفلاین
    خواهش میکنم
    بله انجام میدیم.....میتونید تو تلگرام در ارتباط باشید تا گفتگوی بیشتری در خصوص قالبتون داشته باشیم
    راسی این مطلب رو هم برای شما آماده کرده ایم .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید

بارگذاری...

به اشتراک بگذارید