• تصاحب صفحه اول گوگل با استفاده از پکیچ نبرد برای صفحه اول گوگل >>> Telegram: @mahdi_imanpour
  • مهمان عزیز، به دلیل تغییر سرورهای توکاوب ممکن است در دانلود برخی منابع به مشکل برخورد نمائید. در صورتی که نیاز به پشتیبانی داشتید با 09211953056 تماس بگیرید.

چطوری باتری لپ تاپ رو بعد فول شارژ شدن از مدار خارج کنم ؟

alireza

کاربران
کاربر تایید شده
لایک ها
42
سلام.
بنده یه لپ تاپ دارم که 24 ساعت دارم ازش استفاده میکنم ، سر همین همش باتریش تو برق هستش و تا 100% میشه از برق می کشمش بیرون.
چند وقتیه حس می کنم عمر باتری کمتر شده.میخواستم بدونم با نرم افزاری چیزی نمیشه کاری کرد لپ تاپ 24 ساعت تو برق باشه اما باتریش شارژ نشه(یعنی بعد از فول شارژ باتری از مدار خارج بشه) و مستقیم از برق آداپتور استفاده کنه ؟
خود باتری رو هم اگه دربیارم اسلاتش خالی می مونه و هم خاک می ره تو لپ تاپ هم قیافش ضایع میشه.
میخواستم بدونم بهترین کار چیه ؟
تشکر از دوستان

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
لایک ها
921
سلام.
بنده یه لپ تاپ دارم که 24 ساعت دارم ازش استفاده میکنم ، سر همین همش باتریش تو برق هستش و تا 100% میشه از برق می کشمش بیرون.
چند وقتیه حس می کنم عمر باتری کمتر شده.میخواستم بدونم با نرم افزاری چیزی نمیشه کاری کرد لپ تاپ 24 ساعت تو برق باشه اما باتریش شارژ نشه(یعنی بعد از فول شارژ باتری از مدار خارج بشه) و مستقیم از برق آداپتور استفاده کنه ؟
خود باتری رو هم اگه دربیارم اسلاتش خالی می مونه و هم خاک می ره تو لپ تاپ هم قیافش ضایع میشه.
میخواستم بدونم بهترین کار چیه ؟
تشکر از دوستان
سلام
به توکاوب خوش اومدید .

لپ تاپ شما از چه مدلیه از چه برندی ؟
بعضی از برند ها کلیدهای ترکیبی برای اینکار تعبیه کردند و بعضی ها نرم افزار مخصوص برای این منظور دارند .
اگر لپتاپت از سری سونی باشه که خودشه به صورت اتومات بعد از پرشدن باتری به قسمت AC میره و اگر هم لپتاپت دل باشه از کلیدی که رو صفحه کیبوردت هست میشه این کار رو کرد