• تصاحب صفحه اول گوگل با استفاده از پکیچ نبرد برای صفحه اول گوگل >>> Telegram: @mahdi_imanpour
  • مهمان عزیز، به دلیل تغییر سرورهای توکاوب ممکن است در دانلود برخی منابع به مشکل برخورد نمائید. در صورتی که نیاز به پشتیبانی داشتید با 09211953056 تماس بگیرید.

soheil

کاربران
کاربر تایید شده
لایک ها
28
سلام خدمت مدیریت تالار
با کدنویسی آشنا نیستم میخواستم ببینم چطور می توتم تو پوسته وردپرسیم بخش چسبان ایجاد کنم؟
مثلا منوی اصلی سایتم رو چسبان کنم
برای وردپرس کد خاصی هست ؟

imanpour

مهدی ایمانپور
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
پاسخگو و راهنما
لایک ها
921
سلام خدمت مدیریت تالار
با کدنویسی آشنا نیستم میخواستم ببینم چطور می توتم تو پوسته وردپرسیم بخش چسبان ایجاد کنم؟
مثلا منوی اصلی سایتم رو چسبان کنم
برای وردپرس کد خاصی هست ؟
با سلام و احترام
  • برای وردپرس افزونه جالبی وجود دارد که می توانید برای چسبان کردن بخش ها استفاده کنید
  • Sticky Menu نام افزونه رایگان وردپرس چهت ایجاد منو چسبان می باشد . با نصب و فعال سازی افزونه ، به تنظیمات افزونه رجوع کنید و کلاس بخشی که میخواهید چسبان باشد را وارد کنید . به همین راحتی به همین خوشمزگی
  • چون از قبل آموزش مورد نظر تهیه شده بود توضیح خاصی نمیدم . می توانید با رجوع به آدرس زیر اضافه کردن بخش چسبان به وردپرس را با افزونه و بدون افزونه یاد بگیرید

soheil

کاربران
کاربر تایید شده
لایک ها
28
با سلام و احترام
  • برای وردپرس افزونه جالبی وجود دارد که می توانید برای چسبان کردن بخش ها استفاده کنید
  • Sticky Menu نام افزونه رایگان وردپرس چهت ایجاد منو چسبان می باشد . با نصب و فعال سازی افزونه ، به تنظیمات افزونه رجوع کنید و کلاس بخشی که میخواهید چسبان باشد را وارد کنید . به همین راحتی به همین خوشمزگی
  • چون از قبل آموزش مورد نظر تهیه شده بود توضیح خاصی نمیدم . می توانید با رجوع به آدرس زیر اضافه کردن بخش چسبان به وردپرس را با افزونه و بدون افزونه یاد بگیرید

• خیلی ممنون آقای ایمانپور . آموزش کاملی گذاشتید
  • اجرتان با آقای حق