بستن اطلاعیه
مشخصات شما نشان می دهد که در تالار گفتگو توکاوب عضو نیستید ! هم اکنون به جمع ما به پیوندید و با ثبت نام در این مجموعه از قالب ها و اسکریپت هایی که اختصاصی در این بخش قرار می گیرند بهره ببرید ، همچنین مشکلات خود را می توانید مطرح کنید و در سریع ترین زمان مشکلات خود را برطرف کنید. برای عضویت کلیک کنید

مشکل کمک در انتخاب سایت هاستینگ

شروع موضوع توسط sina ‏27 مارس 2016 در انجمن آموزش

به اشتراک بگذارید

1. sina

sina کاربران کاربر تایید شده

در حال حاضر:
    آفلاین
    سلام خسته نباشید
    من روی رزبلاگ کار میکردم ولی دیگه راضی نیستم...یه سایت فیلم و موزیک میخام راه اندازی کنم خیلی ها میگن که باید یه هاستی بگیری که به درد وردپرس بخوره..اخه میخام با وردپرس سایت درست کنم....یه سایت هم معرفی کردن که گفتن از این سایت هاست بخرید که هاستش مناسبه وردپرس هست.....نظرشون جنبه تبلیغی داشت..چیکار کنم بنظر شما ؟

تلگرام مهدی ایمانپور
  2. scriptbuy

scriptbuy مهدی ایمانپور عضو کادر مدیریت مدیر کل پاسخگو و راهنما

در حال حاضر:
    آفلاین
    درود
    هر کی این راهنمایی رو برای شما کرده یا بازاریاب اون سایت هست یا سطح سوادش تو همون ابتدایی مونده

برای راه اندازی یک وبسایت موفق نیازمند خرید هاست از شرکت هاستینگ هست نه سایت هایی که نمایندگی هستن......من سه شرکت به شما معرفی میکنم هر کدوم رو پسندید خرید کنید ..
    • هاست دی ال
    • هاست ایران
    • آبتین وب
    سایت های دیگه ای هم هستند ولی من این سه رو موفق میدونم...میتونید قسمت مشتریان این سه سایت رو نگاه کنید . اگر به سرعت ، امنیت و ... سایتتون واقعا اهمیت می دید از این سه خرید کنید .... بقیه سایت ها رو بیخیال شید

sina از این پست تشکر کرده است.
  3. sina

sina کاربران کاربر تایید شده

در حال حاضر:
    آفلاین
    خیلی ممنون از پاسخگویی سریع ... هاست دی ال رو قبلا دیده بودم ... حتی دو سه سایت موزیک مشهور میشناسم که از این سایت سرویس می گیرن ... اون اقایی که منو راهنمایی میکرد میگفت هاست فلان سایت نسبت به بقیه سایت ها با وردپرس سازگاری بیشتری داره

4. scriptbuy

scriptbuy مهدی ایمانپور عضو کادر مدیریت مدیر کل پاسخگو و راهنما

در حال حاضر:
    آفلاین
    احتمالا در حال مستی به شما پاسخ داده اند :دی
    شما دنبال سایت های موفق باشید....

بارگذاری...

به اشتراک بگذارید